Merke HEAD
Tittel HEADRAPTOR WCR 70
Farge White
Mønster Flex - 70
Sesong A22
Sku 601520.
HEAD

HEADRAPTOR WCR 70

Prezzo di vendita
€160
Prezzo regolare
€320
Risparmi
50%

Størrelse: 25.5

Solo 1 rimasto in magazzino!
Visa
Il Raptor WCR 70 er en racingstøvel utviklet for de minste skikjørerne og sikrer best mulig sentrering og enkel feilretting.
Den kortere skaftet, ny bruk av plastmaterialer og forlenget tupp sikrer gode prestasjoner og en mer sentral posisjon på snøen.
Flexen kan justeres fra 70 til 80.
JR WCR HF Pro innerstøvel med lisser gir en utmerket omslutning av foten.
Flexindeks:
80/70
Størrelser:
220-...-285
Farger:
Hvit
LAST:
RS 1800cc
LAST 94 96 98
Størrelser 25.5 26.5 27.5
LAST: RS 1800cc
SKALL: PU - (KORT SKAFT)
Innerstøvel: Jr WCR HF Pro
HP frame fotseng
40 mm borrelåsstropp
Lisser som alternativ
Spenner: 4 mikrojusterbare racing-spenner i legering